Brands we represent

Carol Home interior design house is currently working with brands such as: Kave Home, Broste Copenhagen, Urban Nature Culture, Humdakin, Dan-Form, Hübsch, Bloomingville, House Doctor, Meraki, Nicolas Vahé. Our team is always on the lookout for new and unseen products and is working hard to keep updating our current assortment. Every year we visit international furniture and interior design exhibitions to find the furniture and interior decor we like and present it in our own interior design studio.

Broste Copenhagen

“Broste” 1955 m. Kopenhagoje įkūrė verslininkas Ulfas Brøste, kuris turėjo talentą rinkti mažus baldus, dekoratyvinius interjero elementus, smulkmenas ir dovanas iš kelionių po pasaulį. Įkvėptas Danijos modernaus judėjimo sėkmės, jis nusprendė padėti pradedantiems talentams gaminti ir platinti savo paties atrinktas kolekcijas.

Šeštajame ir septintajame dešimtmečiuose veikla išsiplėtė: aplink Kopenhagos kanalus pradėjo veikti parduotuvės, buvo pradėta importuoti kilimus ir senovinį dekorą. Devintajame ir dešimtajame dešimtmetyje dėmesys buvo sutelktas į didmeninę prekybą ir pradėta žvakių bei dovanų gamyba.

Devintojo dešimtmečio pradžioje buvo sukurtas prekės ženklas “Broste Copenhagen”, kuris atspindėjo danų dizaino įmonės vertybes. Nuo to laiko pagrindinis Broste tikslas – pateikti puikius dizaino sprendimus, kurie būtų universalūs ir prieinami, malonūs akiai ir puikiai tinkantys skandinaviškai lengvam gyvenimui.

Roberta hook, Brass Finish, Aluminum

Broste Copenhagen
19,12 
-19%

Alva Rainbow mirror, Natural, Mirror glass/Oak

Broste Copenhagen
532,50 

Hector Vase B, Grey, Stoneware

Broste Copenhagen
15,12 
-20%

Isolde Vase, White, Stoneware

Broste Copenhagen
47 

Kave Home

Kave Home save pristato kaip baldų prekės ženklu, kuris tiki, kad viską reikia daryti kitaip.

Kave Home tikslas- Gaminti aukštos kokybės dizaino gaminius ir pristatyti juos su nepriekaištingu aptarnavimu. Nesiunčiame raketų į Mėnulį (kol kas), bet pristatome savo gaminius per rekordiškai trumpą laiką ir daug investuojame į pristatymo laiko sutrumpinimą. Kave Home  Tobulina kiekvieną detalę. Todėl visų savo gaminių atveju atidžiai ir asmeniškai stebi kiekvieną projektavimo, gamybos ir platinimo proceso etapą. Tai darydami užtikrina puikų ir funkcionalų dizainą, kuris yra aukštos kokybės ir ilgaamžis, už prieinamą kainą. Kiekvieną savo kolekcijos kūrinį gamina kruopščiai, pradėdami nuo dizaino. Naudodami naujoviškus metodus ir medžiagas, vidaus dizainerių komanda ir nepriklausomi bendradarbiai kuria funkcionalius, patvarius ir stilingus gaminius. “Kave Home” skirta tiems žmonėms, kurie ieško išskirtinių, kokybiškų gaminių.

Sabira Wall decoration, Worn copper, 100 x 100 cm

Kave Home
99,99 

Salin Illustration w/ frame, Beige

Kave Home
109 

Humdakim

Humdakim vaikystės namai ir su jais susiję prisiminimai – tai ramybės, tvarkingumo ir tyrumo istorija. Gyvenimas švarioje aplinkoje su šviežiai išskalbtų drabužių kvapu, gražiomis gėlėmis ir nuostabiu tyrumo jausmu. Mano noras su “Humdakin” – pasidalyti šiuo jausmu su visu pasauliu. 

Cleaning set

Humdakin
26,32 
-19%

Skagen – Marble tray

Humdakin
35,92 
-19%

Urban Nature Culture

Urban Nature Culture prekinis ženklas iš Amsterdamo. Nuo jauno amžiaus Anne Marie Hermans keliavo aplink pasaulį, ieškodama grožio ir darnos kiekvienam kampelyje, kuriame lankėsi. To pasekoje, įkvėpta pakeleivių, žmonių, kultūrų, gamtos ir meno, ji kūrė vis naujas kolekcijas. Siekis apjungti senovines technikas, meną ir harmoniją su gamta – vienas iš svarbiausių tikslų Anne ir jos kuriamam prekės ženklui.

Metal vase, Tube

Urban Nature Culture
104 

Vase, Sphere

Urban Nature Culture
57 

Decorative bowl, Hera

Urban Nature Culture
124 

Tray, Travertino

Urban Nature Culture
119,20 
-20%

Vase, Spray green

Urban Nature Culture
63 

Bloomingville

Bloomingville yra Danijoje įkurtas prekės ženklas, kuris įkvėptas skandinaviško gyvenimo būdo ir dizaino. Šis prekės ženklas siūlo išskirtinio dizaino produktus už prieinamą kainą. Bloomingville kolekcijoje rasite platų baldų, šviestuvų, namų dekoro ir virtuvės produktų pasirinkimą. Šis prekės ženklas išlaiko gilias Danijos estetikos tradicijas, Bloomingville stengiasi atnešti dalelę jaukumo į kiekvienus namus.

Ebrar Cushion, Brown, Cotton

Bloomingville
34,93 
-30%

Decoration, Adalina, White, Polyresin

Bloomingville
49,90 

House Doctor

House Doctor yra vienas iš Society of Lifestyle prekės ženklų. Jis buvo įkurtas siekiant padėti Klientams susikurti savo nepaprastą aplinką, įnešant į interjerą autentiškumą ir balansą. House Doctor yra įkvėptas skandinaviškos tradicijos su truputėliu įkvėpimo iš viso pasaulio.

Flowerpot, Jang, Black oxidized

House Doctor
54 

Cutting board, Walnut, Nature

House Doctor
34 

Mirror, Walls, Rose gold

House Doctor
139 

Hübsch

2010 m. Hübsch  suformavo Flemming Hussak, Jannie Krüger ir Daniel Henriksen svajodami pastatyti, ką nors išskirtinio ir norėdami sukurti gerą dizainą. Nuo to laiko „Hübsch“ išaugo ir šiandien yra laikomas vienu iš pirmaujančių Skandinavijos namų interjero prekės ženklų.

Clothing rack, metal, black

Hubsch
320 

Meraki

Meraki yra vienas iš Society of Lifestyle prekės ženklų. Tai natūralios kosmetikos liniją, kuri yra sukurta ir gaminama Danijoje. Produktai yra skirti kiekvienos dienos priežiūrai puoselėjant meilę sau.

Body brush, Borago

Meraki
45 

Hand cream, Northern dawn

Meraki
14 
-20%

Soap, Mangosteen, 150 g

Meraki
11,20 
-20%

Diffuser, Sandcastles & Sunsets

Meraki
16,80 
-19%

Shampoo, Northern dawn

Meraki
19,92 
-19%

Hair conditioner, Northern dawn

Meraki
19,92 
-19%

Toothbrushes, 3 pcs, Grey/white/bordeaux

Meraki
-20%

Nicolas Vahé

Nicolas Vahé gyvena norėdamas nustebinti ir mesti iššūkį įprastiems įpročiams. Kurdami stulbinančius skonio potyrius ir derinant produktus taip, kaip dar nematėme. Nicolas Vahé gaminiai suteiks jums nepaprastų įspūdžių – ingredientų, pakuotės ir skonio derinių atžvilgiu. Tik tada, kai viskas puikiai sužais, patirtis nuves jus į naujus potyrius. Visi mūsų gaminiai pasakoja istoriją, sukuria ypatingą Nicolas Vahé atmosferą ir puikiai tinka kasdienėje maisto ruošimo rutinoje. Kaip atrodys tavo istorija? Kokio skonio ji bus?

Olive oil, Garlic

Nicolas Vahé
14 

Salt, Garlic & Chilli Pepper

Nicolas Vahé
11,12 
-20%

Salt, Chilli blend

Nicolas Vahé
11,12 
-20%

Salt and Pepper, Everyday Mix

Nicolas Vahé
11,12 
-20%

Salt, Lemon & Thyme

Nicolas Vahé
11,12 
-20%
    Jūsų krepšelis
    Krepšelis tuščiasGryžti į parduotuvę