Mūsų atstovaujami gamintojai

Carol Home interjero namai šiuo metu dirba su Danų priekiniais ženklais tokiais kaip: Hubsh, Bloomingville, House Doctor, Meraki, Monograft. Mūsų komanda visada ieško naujų dar nematytų produktų ir stengiasi vis atnaujinti esamą asortimentą. Kiekvienais metais vykstame į tarptautines Baldų ir interjero parodas atsirinkti mums patinkančius baldus ir interjero detales ir jas pristatyti savo turimose interjero studijose.

Bloomingville

Bloomingville yra Danijoje įkurtas prekės ženklas, kuris įkvėptas skandinaviško gyvenimo būdo ir dizaino. Šis prekės ženklas siųlo išskirtinio dizaino produktus už prieinamą kainą. Bloomingville kolekcijoje rasite platų baldų, šviestuvų, namų dekoro ir virtuvės produktų pasirinkimą. Šis prekės ženklas išlaiko gilias Danikas estetikos tradicijas, Bloomingville stengiasi atnešti dalelę jaukumo į kiekvienus namus.

Hübsch

2010 m. Hübsch  suformavo Flemming Hussak, Jannie Krüger ir Daniel Henriksen svajodami pastatyti, ką nors išskirtinio ir norėdami sukurti gerą dizainą. Nuo to laiko „Hübsch“ išaugo ir šiandien yra laikomas vienu iš pirmaujančių Skandinavijos namų interjero prekės ženklų.

    Jūsų krepšelis
    Krepšelis tuščiasGryžti į parduotuvę