B-Day Special up to -40% OFF

Mūsų atstovaujami gamintojai

Carol Home interjero namai šiuo metu dirba su prekiniais ženklais tokiais kaip: Kave Home, Broste Copenhagen, Urban Nature Culture, Humdakim, Dan-Form, Hübsch, Bloomingville, House Doctor,  Meraki,  Nicolas Vahé. Mūsų komanda visada ieško naujų dar nematytų produktų ir stengiasi vis atnaujinti esamą asortimentą. Kiekvienais metais vykstame į tarptautines Baldų ir interjero parodas atsirinkti mums patinkančius baldus ir interjero detales ir jas pristatyti savo turimoje interjero studijoje.

Broste Copenhagen

“Broste” 1955 m. Kopenhagoje įkūrė verslininkas Ulfas Brøste, kuris turėjo talentą rinkti mažus baldus, dekoratyvinius interjero elementus, smulkmenas ir dovanas iš kelionių po pasaulį. Įkvėptas Danijos modernaus judėjimo sėkmės, jis nusprendė padėti pradedantiems talentams gaminti ir platinti savo paties atrinktas kolekcijas.

Šeštajame ir septintajame dešimtmečiuose veikla išsiplėtė: aplink Kopenhagos kanalus pradėjo veikti parduotuvės, buvo pradėta importuoti kilimus ir senovinį dekorą. Devintajame ir dešimtajame dešimtmetyje dėmesys buvo sutelktas į didmeninę prekybą ir pradėta žvakių bei dovanų gamyba.

Devintojo dešimtmečio pradžioje buvo sukurtas prekės ženklas “Broste Copenhagen”, kuris atspindėjo danų dizaino įmonės vertybes. Nuo to laiko pagrindinis Broste tikslas – pateikti puikius dizaino sprendimus, kurie būtų universalūs ir prieinami, malonūs akiai ir puikiai tinkantys skandinaviškai lengvam gyvenimui.

Kave Home

Kave Home save pristato kaip baldų prekės ženklu, kuris tiki, kad viską reikia daryti kitaip.

Kave Home tikslas- Gaminti aukštos kokybės dizaino gaminius ir pristatyti juos su nepriekaištingu aptarnavimu. Nesiunčiame raketų į Mėnulį (kol kas), bet pristatome savo gaminius per rekordiškai trumpą laiką ir daug investuojame į pristatymo laiko sutrumpinimą. Kave Home  Tobulina kiekvieną detalę. Todėl visų savo gaminių atveju atidžiai ir asmeniškai stebi kiekvieną projektavimo, gamybos ir platinimo proceso etapą. Tai darydami užtikrina puikų ir funkcionalų dizainą, kuris yra aukštos kokybės ir ilgaamžis, už prieinamą kainą. Kiekvieną savo kolekcijos kūrinį gamina kruopščiai, pradėdami nuo dizaino. Naudodami naujoviškus metodus ir medžiagas, vidaus dizainerių komanda ir nepriklausomi bendradarbiai kuria funkcionalius, patvarius ir stilingus gaminius. “Kave Home” skirta tiems žmonėms, kurie ieško išskirtinių, kokybiškų gaminių.

Humdakim

Humdakim vaikystės namai ir su jais susiję prisiminimai – tai ramybės, tvarkingumo ir tyrumo istorija. Gyvenimas švarioje aplinkoje su šviežiai išskalbtų drabužių kvapu, gražiomis gėlėmis ir nuostabiu tyrumo jausmu. Mano noras su “Humdakin” – pasidalyti šiuo jausmu su visu pasauliu. 

Urban Nature Culture

Urban Nature Culture prekinis ženklas iš Amsterdamo. Nuo jauno amžiaus Anne Marie Hermans keliavo aplink pasaulį, ieškodama grožio ir darnos kiekvienam kampelyje, kuriame lankėsi. To pasekoje, įkvėpta pakeleivių, žmonių, kultūrų, gamtos ir meno, ji kūrė vis naujas kolekcijas. Siekis apjungti senovines technikas, meną ir harmoniją su gamta – vienas iš svarbiausių tikslų Anne ir jos kuriamam prekės ženklui.

Hübsch

2010 m. Hübsch  suformavo Flemming Hussak, Jannie Krüger ir Daniel Henriksen svajodami pastatyti, ką nors išskirtinio ir norėdami sukurti gerą dizainą. Nuo to laiko „Hübsch“ išaugo ir šiandien yra laikomas vienu iš pirmaujančių Skandinavijos namų interjero prekės ženklų.

Nicolas Vahé

Nicolas Vahé gyvena norėdamas nustebinti ir mesti iššūkį įprastiems įpročiams. Kurdami stulbinančius skonio potyrius ir derinant produktus taip, kaip dar nematėme. Nicolas Vahé gaminiai suteiks jums nepaprastų įspūdžių – ingredientų, pakuotės ir skonio derinių atžvilgiu. Tik tada, kai viskas puikiai sužais, patirtis nuves jus į naujus potyrius. Visi mūsų gaminiai pasakoja istoriją, sukuria ypatingą Nicolas Vahé atmosferą ir puikiai tinka kasdienėje maisto ruošimo rutinoje. Kaip atrodys tavo istorija? Kokio skonio ji bus?

    Jūsų krepšelis
    Krepšelis tuščiasGryžti į parduotuvę