WELCOME TO THE MAGICAL SEASON!

Mūsų atstovaujami gamintojai

Carol Home interjero namai šiuo metu dirba su prekiniais ženklais tokiais kaip: Kave Home, Broste Copenhagen, Urban Nature Culture, Hübsch, Bloomingville, House Doctor,  Meraki,  Nicolas Vahé. Mūsų komanda visada ieško naujų dar nematytų produktų ir stengiasi vis atnaujinti esamą asortimentą. Kiekvienais metais vykstame į tarptautines Baldų ir interjero parodas atsirinkti mums patinkančius baldus ir interjero detales ir jas pristatyti savo turimose interjero studijose.

Urban Nature Culture

Urban Nature Culture prekinis ženklas iš Amsterdamo. Nuo jauno amžiaus Anne Marie Hermans keliavo aplink pasaulį, ieškodama grožio ir darnos kiekvienam kampelyje, kuriame lankėsi. To pasekoje, įkvėpta pakeleivių, žmonių, kultūrų, gamtos ir meno, ji kūrė vis naujas kolekcijas. Siekis apjungti senovines technikas, meną ir harmoniją su gamta – vienas iš svarbiausių tikslų Anne ir jos kuriamam prekės ženklui.

Hübsch

2010 m. Hübsch  suformavo Flemming Hussak, Jannie Krüger ir Daniel Henriksen svajodami pastatyti, ką nors išskirtinio ir norėdami sukurti gerą dizainą. Nuo to laiko „Hübsch“ išaugo ir šiandien yra laikomas vienu iš pirmaujančių Skandinavijos namų interjero prekės ženklų.

Nicolas Vahé

Nicolas Vahé gyvena norėdamas nustebinti ir mesti iššūkį įprastiems įpročiams. Kurdami stulbinančius skonio potyrius ir derinant produktus taip, kaip dar nematėme. Nicolas Vahé gaminiai suteiks jums nepaprastų įspūdžių – ingredientų, pakuotės ir skonio derinių atžvilgiu. Tik tada, kai viskas puikiai sužais, patirtis nuves jus į naujus potyrius. Visi mūsų gaminiai pasakoja istoriją, sukuria ypatingą Nicolas Vahé atmosferą ir puikiai tinka kasdienėje maisto ruošimo rutinoje. Kaip atrodys tavo istorija? Kokio skonio ji bus?

    Jūsų krepšelis
    Krepšelis tuščiasGryžti į parduotuvę