Mūsų atstovaujami gamintojai

Carol Home interjero namai šiuo metu dirba su Danų prekiniais ženklais tokiais kaip: Hubsh, Bloomingville, House Doctor, Meraki, Monograft, Nicolas Vahé. Mūsų komanda visada ieško naujų dar nematytų produktų ir stengiasi vis atnaujinti esamą asortimentą. Kiekvienais metais vykstame į tarptautines Baldų ir interjero parodas atsirinkti mums patinkančius baldus ir interjero detales ir jas pristatyti savo turimose interjero studijose.

Bloomingville

Bloomingville yra Danijoje įkurtas prekės ženklas, kuris įkvėptas skandinaviško gyvenimo būdo ir dizaino. Šis prekės ženklas siųlo išskirtinio dizaino produktus už prieinamą kainą. Bloomingville kolekcijoje rasite platų baldų, šviestuvų, namų dekoro ir virtuvės produktų pasirinkimą. Šis prekės ženklas išlaiko gilias Danikas estetikos tradicijas, Bloomingville stengiasi atnešti dalelę jaukumo į kiekvienus namus.

Nicolas Vahé

Nicolas Vahé gyvena norėdamas nustebinti ir mesti iššūkį įprastiems įpročiams. Kurdami stulbinančius skonio potyrius ir derinant produktus taip, kaip dar nematėme. Nicolas Vahé gaminiai suteiks jums nepaprastų įspūdžių – ingredientų, pakuotės ir skonio derinių atžvilgiu. Tik tada, kai viskas puikiai sužais, patirtis nuves jus į naujus potyrius. Visi mūsų gaminiai pasakoja istoriją, sukuria ypatingą Nicolas Vahé atmosferą ir puikiai tinka kasdienėje maisto ruošimo rutinoje. Kaip atrodys tavo istorija? Kokio skonio ji bus?

Monograph

Monograph yra vienas iš Society of Lifestyle prekės ženklų. Tai Daniškas prekės ženklas, kuris skirtas šiuolaikiniui galvotojui ir verslininkui pripildyti jo offisą stilingais ir įkvepiančiais produktais.

    Jūsų krepšelis
    Krepšelis tuščiasGryžti į parduotuvę