1. Kodėl mes renkame Jūsų asmens duomenis?

CAROL naudoja informaciją apie sąveiką su Jums ir kitais klientais, taip pat trečiosiomis šalimis, kad įgyvendintų savo tikslą – teikti aukščiausios kokybės produktus ir paslaugas.

CAROL gerbia savo interneto svetainės lankytojų privatumo teises ir pripažįsta surinktos informacijos apsaugos svarbą. Siekdami užtikrinti apsaugą, patvirtinome procedūras, kuriomis užtikriname, kad Jūsų asmens duomenys naudojami atsakingai.  

2. Apibrėžimai

Asmens duomenys – tai informacija, susijusi su atpažintu (identifikuotu) arba atpažįstamu (identifikuojamu) fiziniu asmeniu. Atpažįstamas asmuo yra tas, kurį galima atpažinti – tiesiogiai arba netiesiogiai – pagal atpažinimo kriterijus, kaip antai: vardą, pavardę, identifikacinį numerį, vietovės duomenis, internetinį atpažinimo kriterijų, arba pagal vieną ar kelis veiksnius, būdingus fizinei, fiziologinei, genetinei, protinei, ekonominei, kultūrinei ar socialinei fizinio žmogaus tapatybei.

Vartodami „tvarkymo“ sąvoką, turime galvoje bet kokią operaciją ar visumą operacijų (automatinių arba ne), atliekamų su asmens duomenimis ar asmens duomenų rinkiniais, kaip antai: surinkimą, įrašymą, organizavimą, struktūrinimą, kaupimą, adaptavimą ar pakeitimą, atkūrimą, patikrinimą, naudojimą, atskleidimą perduodant, platinant ar kitaip padarant juos pasiekiamus, jungimą ar derinimą, apribojimą, ištrynimą ar sunaikinimą.  

3. Kas valdo duomenis?

CAROL apibrėžia Jūsų asmens duomenų tvarkymo tikslus ir priemones. Duomenų valdytojas yra teisiškai atsakingas už asmeninės informacijos, esančios kompiuteryje arba rankinėse rinkmenose, kaupimą ir naudojimą.

Kontaktiniai duomenys:

CAROL
Kotryna Čikinaitė

Tel. +370 625 55952

El. Pašto adresas info@carolhome.lt

CAROL nesamdo duomenų apsaugos pareigūno. Jeigu Jums kyla klausimų ar būgštavimų dėl privatumo arba norite pasiteirauti dėl mums patikėtų savo asmens duomenų, susisiekite su CAROL. Jeigu norite su mumis susisiekti, žiūrėkite skyrelį „Kontaktinė informacija“ arba kreipkitės tiesiogiai į mūsų atsakingą asmenį adresu info@carolhome.lt

4. Kokie asmens duomenys renkami?

Veiklą vykdome laikydamiesi griežtų etinių principų ir teisinių reikalavimų. Mes įsipareigojame saugoti visų mūsų interneto svetainių lankytojų privatumą. Todėl informaciją, įskaitant asmens duomenis, renkame ir kaupiame pagal tai, kaip naudojama mūsų svetainė ir susijusios paslaugos. Mes nerenkame jokių neskelbtinų (jautrių) duomenų.

4.1. Duomenys renkami Jums sąveikaujant su mumis

Siekiant tobulinti mūsų interneto svetainę, padaryti ją efektyvesnę, saugesnę ir patogesnę naudotojui, gali būti naudojamos įvairios technologijos. Tos technologijos gali lemti, kad Jūsų asmens duomenys bus renkami automatiškai arba tai atliks trečiosios šalys mūsų vardu. Slapukai, „flash“ slapukai (vietiniai bendrieji objektai) arba žiniatinklio analitikos priemonės yra šių technologijų pavyzdžiai.

Mūsų svetainėje kartais gali pasitaikyti nuorodų į mūsų partnerių tinklus arba iš jų. Jeigu, paspaudę nuorodą, nukeliausite į vieną iš šių svetainių, atminkite, kad visos jos turi savo privatumo politiką, už kurią mes visiškai neatsakome. Prieš pateikdami savo asmens duomenis šioms svetainėms, susipažinkite su jų privatumo politikos nuostatomis.   

4.1.1. Naršymo duomenys

Kai Jūs apsilankote mūsų interneto svetainėje, į mūsų serverį naršyklė pasiunčia duomenis. Šie duomenys leidžia mums gerinti savo paslaugas ir palengvina naudojimąsi mūsų svetaine ir programėlėmis. Mes automatiškai renkame ir saugome duomenis arba mūsų vardu tai atlieka trečiosios šalys. 

Mes galime rinkti informaciją apie Jūsų kompiuterį sistemos administravimo tikslais, taip pat perduoti sukauptą informaciją vidinės rinkodaros analizės tikslais. Gali būti renkami šie su mūsų naudotojų naršymo veiksmais ir ypatumus susiję duomenys:

 • lankytojo IP adresas;
 • apsilankymo data ir laikas;
 • nukreipimo URL (svetainė, iš kurios lankytojas buvo nukreiptas);
 • naudotojo aplankyti puslapiai ir judėjimas po mūsų interneto svetainę;
 • informacija apie naudojamą naršyklę (naršyklės tipas, versija, operacinė sistema ir kt.).

4.1.2. Slapukai

Savo svetainėje mes naudojame slapukus. Jeigu norite daugiau sužinoti apie mūsų naudojamus slapukus ir šalių, kurių žiniatinklio analizės įrankius naudojame ir kurių įskiepius įdiegėme savo interneto svetainėse, privatumo politiką, susipažinkite su mūsų Slapukų politika.

4.2. Jūsų pateikiami duomenys

Mes tvarkome ne tik automatiškai renkamus duomenis (žr. 4.1.), bet ir tuos, kuriuos pateikiate Jūs, įskaitant, bet neapsiribojant:

 • asmens duomenis, kurie padeda atpažinti (identifikuoti) Jus kaip asmenį, t. y. Jūsų kontaktinę informaciją, vardą, pavardę, sąskaitos pateikimo adresą (-us), pašto kodą, gimimo datą, lytį, telefono numerį, elektroninio pašto adresą, kredito ir debeto kortelių informaciją. Jeigu Jūs pateikiate kito žmogaus asmens duomenis, įsitikinkite, kad turite teisę dalytis šia informacija su mumis;
 • informaciją, kurią pateikiate registruodami savo paskyrą CAROL svetainėje;
 • informaciją, kurią pateikiate norėdami dalyvauti konkurse arba reklaminėje akcijoje;
 • informaciją, kurią pateikiate mums per trečiąsias šalis, kaip antai socialinius tinklus „Facebook“ ir „Instagram“;
 • informaciją, kurią atsiunčiate į mūsų svetainę arba pasidalijate mūsų svetainėje naudodamiesi mūsų paslaugomis;
 • Jūsų pasirinkimus, įrašytus šiame profilyje, jeigu esate susikūrę paskyrą mūsų svetainėje (daugiau informacijos apie šiuos profilius rasite toliau);
 • jei susisiekiate su mumis, mes galime išsaugoti mūsų su Jumis susirašinėjimo įrašą;
 • jei susisiekiate su mumis norėdami pranešti apie problemą mūsų svetainėje, paprašyti techninės pagalbos ir (arba) pagalbos, susijusios su klientų aptarnavimu, mes galime išsaugoti mūsų su Jumis susirašinėjimo arba pokalbio įrašą.

Mes taip pat galime paprašyti Jūsų atsakyti į anketas, kurias naudojame tyrimams, nors Jūs ir neprivalote juose dalyvauti. Visų šių duomenų išskirtinis bruožas tas, kad Jūs pasidalijate jais savanoriškai. Mes naudojame šią informaciją Privatumo politikos nuostatose išdėstytais tikslais. Jūs galite bet kada patikslinti savo asmens duomenis arba nesutikti, kad jie būtų toliau naudojami (skaitykite 8 skyrių).   

5. Kaip tvarkomi sukaupti duomenys?

Kai Jūs užregistruojate CAROL nario paskyrą, mes galime Jūsų asmens duomenis tvarkyti šiais tiksliai:

 • užtikrinti, kad mūsų svetainės turinys būtų atvaizduotas Jūsų kompiuteryje kiek įmanoma aiškiau;
 • naudoti juos Jūsų užsakymui vykdyti, pavyzdžiui, informuoti Jus apie Jūsų užsakymo statusą ar užsakymo pristatymą, atsakyti į Jūsų prašymus, kaip antai atsakyti į užklausas apie mūsų produktus, padėti Jums surasti artimiausią parduotuvę, įvykdyti Jūsų užsakymą, tvarkyti Jūsų mokėjimo kortelės duomenis ir (arba) aptarnauti Jus kaip klientą.
 • patikrinti Jūsų asmens tapatybę ir atsakyti į bet kokią užklausą, kurią galite mums pateikti, atsakyti į Jūsų prašymą ir suteikti Jums aukščiausios kokybės paslaugas;
 • įvykdyti savo įsipareigojimus pagal mūsų su Jumis sudarytas sutartis;
 • leisti Jums naudoti sąveikiąsias mūsų paslaugų funkcijas, jeigu Jūs to pageidaujate;
 • pranešti Jums apie mūsų paslaugų, terminų, sąlygų ir politikos nuostatų pakeitimus ir (arba) perduoti kitą administracinę informaciją;
 • administruoti ir palaikyti mūsų įrašus;
 • valdyti Jūsų CAROL nario paskyrą;
 • leisti Jums dalyvauti lažybose, konkursuose ir panašiuose pardavimo skatinimo renginiuose, taip pat administruoti šias veiklos rūšis. Kai kurios iš šių veiklos rūšių turi papildomų taisyklių, kuriose gali būti papildomos informacijos apie tai, kaip mes naudojame ir atskleidžiame Jūsų asmens duomenis;
 • savo svetainėse priderinti Jūsų matomą turinį prie Jūsų poreikių, kad galėtume teikti Jums individualius pasiūlymus;
 • užkirsti kelią bet kokiam piktnaudžiavimui ar sukčiavimui ir juos susekti;
 • gavę Jūsų sutikimą mes galime susisiekti su Jumis tiesiogiai per Jūsų nurodytas ryšio priemones (pvz., pašto tarnybą, el. paštą, tekstinius pranešimus, telefoną ar kitas elektronines priemones) rinkodaros, reklamos ir rinkos tyrimo tikslais. Tarkime, siųsti informaciją, susijusią su CAROL produktais, el. prekybos veikla, specialiais pasiūlymais ir pardavimo skatinimo priemonėmis, taip pat informaciją apie vietinių parduotuvių atidarymą ir veiklą. Norėdami perduoti Jums informaciją, kuri galėtų Jus ypač dominti, visa Jūsų sąveikos su CAROL istorija (įskaitant, bet neapsiribojant, Jūsų apsipirkimo mūsų internetinėje parduotuvėje ir fizinėje CAROL parduotuvėje ypatumus, Jūsų naudojimąsi lojalumo programomis, Jūsų pateiktus produktų įvertinimus ir apžvalgas, Jūsų bendravimo su mūsų klientų aptarnavimo skyriumi istoriją, naujienlaiškių, kuriuos prenumeruojate, rūšis, Jūsų dalyvavimą pardavimo skatinimo ir kituose renginiuose. Mes galime naudoti Jūsų asmens duomenis rinkodaros, reklamos ir rinkos tyrimo tikslais. 8 skyriuje Jūs rasite informaciją apie savo teises, pvz., kaip atšaukti sutikimą arba pataisyti savo asmens duomenis.

5.1. Jums apsilankius CAROL interneto svetainėje Jūsų asmens duomenys bus tvarkomi naudojant:

 • turinio testavimą ir produktų puslapių naršymo analizę;
 • lankytojų srauto šaltinių analizę;
 • vidinės paieškos analizę;
 • pirkimų analizę;
 • įrenginių analizę;
 • pakartotinę rinkodarą.

6. Teisiniai pagrindai

Jeigu Jūs įsigysite prekę mūsų elektroninėje parduotuvėje, sukursite paskyrą mūsų sistemoje arba sudarysite sutartį su mumis, mes tvarkysime Jūsų asmens duomenis pagal konkrečią paskirtį. Mes taip pat galime tvarkyti Jūsų asmens duomenis, jeigu Jūs, tarkime, pateiksite užklausą ar kažką panašaus iki sprendimo sudaryti su mumis sutartį. Teisiniai pagrindai, kuriais remdamiesi mes galime tvarkyti Jūsų asmens duomenis, išdėstyti ES Bendrojo duomenų apsaugos reglamento (ES) 2016/679 (BDAR) 6 straipsnio 1 b) punkte, nes tvarkyti Jūsų duomenis mums būtina, kad galėtume vykdyti savo sutartis su Jumis, tvarkyti užklausas ir kt. iki sutarties sudarymo.

Mes taip pat galime tvarkyti Jūsų asmens duomenis remdamiesi BDAR 6 straipsnio 1 f) punktu, nebent mūsų interesus nusvertų Jūsų teisės į privatumą ir įstatymu nustatyta laisvė. Mes esame teisėtai suinteresuoti tvarkyti Jūsų asmens duomenis (vardą, pavardę ir el. pašto adresą) rinkodaros ir analizės tikslais. Mūsų teisėtas interesas pagrįstas Jūsų pasirinkimais, kad galėtume geriau pritaikyti Jūsų poreikiams savo pasiūlymus ir galiausiai pasiūlyti produktus ir paslaugas, geriau atitinkančius Jūsų norus ir poreikius. Be to, esame teisėtai suinteresuoti tvarkyti Jūsų asmens duomenis analizės tikslais.

7. Asmens duomenų atskleidimas

Naudoti Jūsų duomenis laikantis didžiausio atidumo ir konfidencialumo yra viena mūsų pagrindinių vertybių. Jūsų duomenys gali būti atskleisti trečiosioms šalims, jeigu to reikalaujama pagal įstatymą. Mes samdome paslaugų teikėjus ir duomenų tvarkymo specialistus, kad šie tvarkytų duomenis mūsų vardu. Jie teikia autentifikavimo, prieglobos ir priežiūros paslaugas, analizės paslaugas, el. pašto pranešimų siuntimo paslaugas, prekių pristatymo paslaugas, mokėjimo operacijų priežiūros paslaugas, tikrina mokumą, fizinius ir elektroninio pašto adresus. Šios trečiosios šalys yra mūsų asmens duomenų tvarkytojai, bet jie įgalioti tvarkyti asmens duomenis tik tiek, kiek reikia jų paslaugoms suteikti. Mūsų duomenų tvarkytojai yra sutartimis įpareigoti naudoti šią informaciją laikantis griežčiausio konfidencialumo. Jiems draudžiama naudoti duomenis kaip nors kitaip, nei būtina. Siekiant užtikrinti, kad mūsų duomenų tvarkytojai, įskaitant paslaugų teikėjus ir kitus darbuotojus, veikiančius CAROL vardu, saugotų Jūsų duomenis ir laikytųsi konfidencialumo, imamasi būtinųjų priemonių.     

Kai kada mums gali tekti anonimiškai atskleisti ne asmens duomenis savo partneriams. Tokie ne asmens duomenys gali aprėpti informaciją apie interneto svetainės lankytojų skaičių per tam tikrą laikotarpį.

Atkreipkite dėmesį, kad bet kokia informacija, kurią Jūs paskelbiate arba atskleidžiate sąveikaudami su CAROL (pvz., asmens duomenys, įrašyti Jūsų pateikiamose nuotraukose, istorijose, komentaruose ar vaizdo įrašuose) taps vieša informacija, kuri galės būti prieinama svetainės lankytojams, taip pat ir plačiajai visuomenei.

Mes galime atskleisti Jūsų informaciją tais atvejais, kai atskleisti Jūsų asmens duomenis arba jais pasidalyti privalome vykdydami teisinius įsipareigojimus, teismo ar kitos kompetentingos institucijos nurodymus, kai turėsime vykdyti ar taikyti savo privatumo politiką bei kitus susitarimus, norėsime apsaugoti CAROL, savo darbuotojų, klientų ir kitų teises, nuosavybę ar saugumą. Tai pasakytina apie keitimąsi informacija su kitomis bendrovėmis ir organizacijomis sukčiavimo prevencijos ir kredito rizikos mažinimo tikslais.

8. Jūsų teisės

Savo asmens duomenis mūsų svetainėse ir kituose kanaluose Jūs pateikiate visiškai savanoriškai. Pasirinkę nepateikti prašomos informacijos Jūs galite netekti galimybės naudotis įvairiomis kitu atveju prieinamomis kliento privilegijomis. Tam tikrais atvejais užsisakyti produktų, naudotis kai kuriomis paslaugomis, dalyvauti veikloje ir naudotis pasiūlymais mūsų svetainėje ir (mobiliosiose) programėlėse gali tik tie, kurie pateikia mums prašomus asmens duomenis. Mes suteikiame įvairių galimybių, atsižvelgiant į aplinkybes, padėti Jums išsaugoti galimybę valdyti savo duomenis, tarkime, rodyti ir redaguoti savo duomenis internete. Taip pat galimybę atsisakyti paslaugų, ištrinti savo paskyrą ar gauti informaciją apie turimus duomenis.

Jūs galite pasiekti ir tikslinti savo asmens duomenis prisijungę prie savo paskyros svetainėje www.carolhome.lt bei įrašydami savo paskyros profilio informaciją. Norėdami pasiekti savo asmeninę informaciją paspauskite mygtuką „Mano profilis“ arba „Mano paskyra“.

Jeigu bet kokia informacija, kurią mums pateikėte, pvz., Jūsų el. pašto adresas ir kiti kontaktiniai duomenys, pasikeistų arba jeigu norėtumėt atšaukti registraciją mūsų svetainėje, informuokite mus patikslindami savo duomenis „Mano profilio“ ar „Mano paskyros“ puslapyje arba atsiųskite el. laišką su pakeitimais adresu info@carolhome.lt.

Jūsų teisės aprašytos toliau.

8.1.Teisė prašyti galimybės naudotis savo asmens duomenimis 

Jūs turite teisę naudotis kai kuriais asmens duomenimis, kuriuos pateikiate CAROL. Jūs galite paprašyti informacijos apie save, kurią mes saugome ir tvarkome, taip pat apie jos naudojimo paskirtį parašydami mums adresu info@carolhome.lt.

Jūs taip pat galite pasiekti savo asmeninę informaciją prisijungdami prie savo CAROL paskyros adresu www.carolhome.lt arba įvesdami savo paskyros profilio duomenis. Norėdami pasiekti savo asmeninę informaciją spauskite mygtuką „Mano profilis“ arba „Mano paskyra“.

8.2. Teisė redaguoti ir (arba) ištrinti savo asmens duomenis

Jūs turite teisę prašyti galimybės koreguoti, prisegti, ištrinti arba užblokuoti savo įrašytus asmens duomenis. Jeigu norite tai padaryti siųskite savo prašymą adresu info@carolhome.lt. Mes nedelsdami patenkinsime Jūsų prašymą. Jeigu dėl kokių nors priežasčių prašymo patenkinti negalėsime, su Jumis susisieksime.

8.3. Teisė apriboti savo asmens duomenų tvarkymą

Ypatingomis aplinkybėmis Jūs turite teisę apriboti savo asmens duomenų tvarkymą. Jeigu norite pateikti prašymą dėl apribojimo, susisiekti su mumis info@carolhome.lt.

8.4. Teisė į duomenų perkeliamumą

Jūs turite teisę gauti savo asmens duomenis (susijusius tik su Jumis) struktūrizuotu, įprastai naudojamu ir kompiuteriui pritaikytu formatu (teisė į duomenų perkeliamumą), taip pat teisę perduoti šiuos duomenis kitam duomenų valdytojui. Jeigu norite pateikti prašymą dėl duomenų perkeliamumo susisiekite su mumis info@carolhome.lt.

8.5. Teisė nesutikti, kad Jūsų asmens duomenys būtų tvarkomi ir teisė atsisakyti prenumeratos

Jūs turite teisę prašyti mūsų netvarkyti Jūsų asmens duomenų, kai tvarkymas grindžiamas teisėtu CAROL interesu, pvz., rinkodaros tikslais. Privatumo politikos nuostatose mes informuosime apie ketinimą panaudoti Jūsų duomenis šiais tikslais arba ketinimą atskleisti Jūsų informaciją kokiai nors trečiajai šaliai tais pačiais tikslais. Jūs galite pasinaudoti savo teise nesutikti bet kuriuo metu susisiekdami su mumis adresu info@carolhome.lt. arba parašydami pašto adresu, nurodytu šio dokumento pabaigoje. 

CAROL el. paštu siunčiamuose naujienlaiškiuose arba laiškuose su rinkodaros turiniu yra galimybė atsisakyti prenumeratos pagal el. pašto laiške nurodytas instrukcijas. Jeigu Jūs nepageidaujate gauti el. pašto laiškų iš mūsų, galite paprasčiausiai paspausti nuorodą „atsisakyti prenumeratos“ ir el. pašto laiškų mes Jums nebesiųsime.  

Visų kitų rūšių pranešimų, kuriuos galite gauti iš mūsų, kaip antai skelbimų apie priežiūrą ir administracinių pranešimų, siuntimas gali būti nutrauktas tik ištrynus paskyrą. Šie pranešimai yra privaloma naudotojų paskyrų ir susijusios mūsų interneto svetainės naudojimo dalis. Jeigu norite ištrinti savo paskyrą, susisiekite adresu info@carolhome.lt.

8.6.Jūsų teisė atšaukti sutikimą bet kuriuo metu

Jūs turite teisę bet kuriuo metu atšaukti sutikimą, kad Jūsų asmens duomenys būtų tvarkomi. Tačiau net ir atšaukus sutikimą duomenų tvarkymas iki atšaukimo bus teisėtas remiantis Jūsų sutikimu juos tvarkyti.

Jeigu norite atšaukti sutikimą gauti reklaminę informaciją ir pasiūlymus apskritai per pašto tarnybą, el. paštu, tekstiniais pranešimais, telefonu ir kitomis elektronikos priemonėmis, galite tai padaryti bet kuriuo metu atsiųsdami el. laišką adresu info@carolhome.lt. Jeigu mums kils neaiškumų dėl Jūsų tapatybės, galime paprašyti Jūsų pateikti asmens dokumentus. 

8.7. Jūsų teisėms taikomos sąlygos ir (arba) apribojimai

Jūsų pirmiau minėtoms teisėms gali būti taikomos tam tikros sąlygos ir (arba) apribojimai. Mes negalime užtikrinti Jūsų teisės į duomenų perkeliamumą, nes ji priklauso nuo specifinių tvarkymo aplinkybių.

9. Jūsų asmens duomenų saugojimas

Mes saugome Jūsų asmens duomenis ne ilgiau, negu to reikalauja duomenų tvarkymo tikslai ar numato teisės aktai, jeigu juose yra nustatytas ilgesnis duomenų saugojimo terminas.

Mes siekiame nesaugoti pasenusių, neaktualių asmens duomenų, todėl juos atnaujinus yra saugoma tik aktuali informacija. Istorinė informacija yra saugoma, jei tai reikalinga teisės aktų nustatyta tvarka arba mūsų veiklai vykdyti.

10. Informacijos ir duomenų vientisumo apsauga

Siekdami apsaugoti asmens duomenis nuo netyčinio ir neteisėto sunaikinimo, praradimo, pakeitimo, neautorizuoto naudojimo, atskleidimo ar paėmimo, ypač jeigu tvarkymo metu tenka siųsti duomenis per tinklą, taip pat nuo kitokių neteisėtų tvarkymo ir piktnaudžiavimo formų, mes taikome tinkamas technines ir organizacines priemones.

CAROL naudojasi trečiųjų šalių duomenų tvarkytojų paslaugomis Jūsų asmens duomenims rinkti ir tvarkyti. Bet kokie CAROL įgalioti duomenų tvarkytojai tvarkys Jūsų asmens duomenis tik pagal CAROL instrukcijas. Tvarkydami asmens duomenis jie yra teisiškai įgalioti laikytis griežtų procedūrų.

10.1. Informacijos saugumo užtikrinimas

CAROL gali pasitelkti trečiąsias šalis asmens informacijai rinkti savo vardu. Tokiais atvejais tos trečiosios šalys privalo laikytis konfidencialumo ir duomenų apdorojimo susitarimų, o CAROL jas įpareigoja griežtai laikytis CAROL privatumo politikos nuostatų.

Jeigu mes Jums suteikiame arba Jūs pats (-i) pasirenkate slaptažodį, kuris leidžia Jums lankytis tam tikruose mūsų svetainės skyriuose, Jums tenka atsakomybė užtikrinti, kad tas slaptažodis liktų konfidencialus. Mes prašome Jūsų su niekuo nesidalyti savo slaptažodžiu. 

Informacijos siuntimas internetu, deja, nėra visiškai saugus. Nors mes darome viską, kad apsaugotume Jūsų asmens duomenis, negalime užtikrinti, kad Jūsų duomenys mūsų svetainę pasieks visiškai saugiai. Jūs kaskart siunčiate duomenis savo rizika. Kai tik gauname Jūsų informaciją, mes taikome griežtas procedūras ir saugumo priemones, kad užkirstume kelią neleistinam naudojimui.    

10.2. Socialiniai tinklai

Mūsų svetainė leidžia naudotis įvairių socialinių tinklų įskiepiais. Jeigu pasirinksite sąveikauti su kokiu nors socialiniu tinklu, Jūsų veikla mūsų interneto svetainėje bus matoma socialiniuose tinkluose, pavyzdžiui, „Facebook“ ir „Instagram“.

Jeigu prisijungsite prie vieno iš šių socialinių tinklų apsilankymo mūsų interneto svetainėje, to socialinio tinklo svetainė gali pridėti šią informaciją prie Jūsų profilio. Jums sąveikaujant su vienu iš socialinių tinklų įskiepių ši informacija bus perduota į socialinio tinklo svetainę. Jeigu nenorite, kad šie duomenys būtų perduoti, atsijunkite nuo savo socialinio tinklo prieš užeidami į mūsų svetainę. Mes negalime užkirsti kelio tokiam duomenų rinkimui ir informacijos perdavimui per socialinio tinklo įskiepį. Taip pat prašome atidžiai perskaityti savo socialinių tinklų privatumo politikos nuostatas, kad daugiau sužinotumėte apie tai, kaip jie renka ir perduoda asmens duomenis, taip pat apie savo teises ir galimybę pasirinkti Jus tenkinančius privatumo nustatymus.  

Be to, siekiant pagerinti Jūsų naudotojo patirtį ir prekės ženklo kuriamą patirtį, Jūsų duomenys gali būti perduodami trečiosioms šalims (pvz., „Facebook“) tvarkyti pagal duomenų apsaugos ir privatumo reglamentą.

Facebook: http://www.facebook.com/about/privacy/ 
Instagram:                                                                                           https://help.instagram.com/402411646841720

Twitter: http://twitter.com/privacy 
Google+:                                                                                                      http://www.google.com/intl/en/policies/privacy/ 

11. Asmens duomenų neatskleidimo pasekmės

Jeigu negalėsite suteikti mums reikiamos informacijos, negalėsite susikurti CAROL nario paskyros arba atlikti pirkimo CAROL interneto svetainėje.

12.Kontaktinė informacija

Susisiekite su mumis, jeigu turėtumėte klausimų dėl mūsų privatumo politikos arba savo asmens duomenų tvarkymo. 

CAROL
Kotryna Čikinaitė

Tel. +370 625 55952

El. Pašto adresas info@carolhome.lt

13. Šios politikos pakeitimai

CAROL įsipareigojo laikytis pagrindinių privatumo ir duomenų apsaugos principų. Todėl mes reguliariai peržiūrime savo privatumo politiką, kad ji nepasentų ir atitiktų privatumo ir duomenų apsaugos principus. Privatumo politikos nuostatos kartkartėmis gali būti keičiamos, kad būtų atnaujintos atsižvelgiant į naujus patobulinimus ir galimybes, susijusius su internetu, ir atitiktų galiojančius įstatymus. Bet kokius privatumo politikos pakeitimus, kuriuos galbūt atliksime ateityje, skelbsime šiame puslapyje, o prireikus pranešime Jums elektroniniu paštu.   

Informacija paskutinį kartą atnaujinta: 2019 m. sausio mėn.