Nauja'24 baldų ir interjero detalių kolekcija

Naujienos

 

Carol Home dalinasi naujienomis

 

Siekdami augimo ir strateginių tikslų nuo šiandienos išsikeliame iš Studijos esančios Užupyje, Vilniuje ir planuojame naujus pokyčius Carol Home veikloje.

 

2023 m. pradėjome darbą su naujais gamintojais ir partneriais, stengėmės plėsti savo turimą asortimentą.  Pajutome didelį poreikį Jums pasiūlyti interjero sprendimų nuo apstatomų baldų iki mažiausių interjero detalių. Atsižvelgdami į Jūsų poreikius ir pasiūlymus, norime Jums pateikti dar platesnį, atrinktą ir dažniau atnaujinamą asortimentą, kuris leistų rasti dar daugiau Jūsų pamėgtų prekių ženklų ir produktų vienoje vietoje.

 

Šiais metais planuojame pristatyti atsinaujinusį Carol Home prekinio ženklo vizualą ir jo grafiką. Tikimės vykstant į Tarptautines parodas užmegzti santykius su Naujais gamintojais, taip plėtojant turimas produktų kategorijas ir pasiūlant naujų ir nematytų prekinių ženklų savo kolekcijoje. Daugiau dėmesio teiksime funkcionaliam ir paprastesniam apsipirkimui, suteikiant daugiau reikiamos informacijos ir atsakymų į kylančius klausimus. Gerinsime aptarnavimą virtualiai ir gyvai mūsų studijoje.

 

2024 m. – penktieji įmonės metai, kurie, tikimės, leis išgryninti visas sukauptas idėjas ir žengti žingsnį į priekį su visais mūsų sekėjais, esamais klientais bei partneriais. Carol Home komanda nekantriai laukia visų permainų, kurios jau greitai bus pristatytos ir Jums.

 

Iki susitikimo mūsų studijoje Vilniuje, Stiklių g. 3

 

Kotryna ir Karolina ♡

 

 


 

 

    Jūsų krepšelis
    Krepšelis tuščiasGryžti į parduotuvę